![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Станом на 21.11.2013 р. у Южноукраїнській ОДПІ забезпечено надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі майже 133 мільйона гривень, що на 13,8 мільйона гривень більше, ніж аналогічному періоді минулого року.
Наразі на обліку інспекції перебуває понад 460 податкових агентів, які підприємцями – фізичними та юридичними особами. У трудових відносинах з ними перебуває приблизно 17,7 тисяч найманих працівників, з яких 15,7 тисяч – у юридичних осіб, решта – у фізичних.
Забезпечуючи належні надходження до бюджету податку на доходи фізичних осіб, Южноукраїнська ОДПІ водночас здійснює заходи податкового контролю, зокрема, проводить у межах компетенції перевірки діяльності суб’єктів господарювання з метою виявлення фактів «тіньової» зайнятості, виплати заробітної плати у «конвертах» та повноти нарахування і своєчасності перерахування податку на доходи із заробітної плати. З тими ж підприємцями, які виплачують заробітну плату, меншу від законодавчо встановленої мінімальної, проводяться бесіди в ході особистих зустрічей. З початку року вже організовано та проведено 105 таких зустрічей. У результаті, цього року 85 платників збільшили заробітну плату найманим працівникам, додаткові надходження податку з доходів фізичних осіб склали понад 50 тисяч гривень.
Аналогічним чином здійснювались заходи по наповненню дохідної частини й за рахунок проведення роботи із платниками, які мають заборгованість із заробітної плати. Так, на спільних комісіях з органами виконавчої влади цього року заслухано представників підприємств, на яких була допущена заборгованість по зарплаті.
Також вагомим джерелом наповнення місцевого бюджету є сплата податку платниками, які зареєстровані в інших регіонах, але мають підрозділи на території міста. Наразі таких платників нараховується 240.
Міські органи влади тісно співпрацюють щодо питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та щодо сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати. Контроль за легалізацією заробітної плати і надалі залишатиметься одним із пріоритетних напрямків роботи податкової інспекції, оскільки виявляючи порушення, Міндоходівці не лише збільшують надходження до місцевого бюджету, а й забезпечують соціальну захищеність наших громадян.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...