![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На сьогодні в нашій державі проблема легалізації заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу. Оскільки на розв'язання соціальних проблем впливають, в першу чергу, зайнятість населення і рівень оплати праці.
На жаль, складний шлях становлення вітчизняної економіки створив передумови для того, щоб значний сегмент економіки змістився в "тіньовий" сектор. Чимало роботодавців з особистих міркувань, через різні схеми уникають легального використання робочої сили, утримують працюючих без укладання з ними передбачених законодавством договорів, приховують від обліку та оподаткування розміри своїх реальних доходів та фактичної заробітної плати найманих працівників ("заробітна плата у конвертах"), не здійснюють оплату внесків до соціальних фондів ("подвійна бухгалтерія") тощо. Це досить негативно відбивається на наповнені державного бюджету та бюджетів соціальних фондів, зокрема і Пенсійного фонду України.
Така "тіньова" зайнятість спрямована проти людини, оскільки позбавляє її соціального, пенсійного та медичного забезпечення. Саме цими чинниками мотивується нагальна потреба у проведенні системної та ефективної роботи міськими та районними робочими групами з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
По всім роботодавцям, у кого під час рейдів було виявлено неоформлених найманих працівників, відпрацьовується їх реєстрація у Центрі зайнятості для легального працевлаштування Систематично проводиться аналіз звітності щодо виявлення суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату на рівні або менше мінімально встановленого розміру. Адже справедлива заробітна плата та своєчасно сплачені внески – це показники, які впливають на страховий стаж та розміри пенсій кожного працюючого.
Результати роботи робочих груп з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення мають позитивний характер.
Хотілося б, щоб важливість питання легалізації оплати праці знайшла розуміння як серед населення так і серед тих роботодавців, які не поспішають офіційно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками та збільшувати рівень заробітної плати своїх працівників.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...