![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
За період з 01.01.2013 по 21.11.2013 року надійшло всього податків та зборів у місцевий бюджет - 162913,7 тис.грн. Міністерством доходів і зборів забезпечено адекватні макроекономічним показникам темпи надходжень податкових і митних платежів до місцевих бюджетів.
Структура бюджетів територіальних громад залишається сталою – як і раніше, дві третини надходжень забезпечується за рахунок сплати податку на доходи з фізичних осіб. У 2013 році відрахування з доходів громадян склали 132996,2 тис.грн., що більше у порівнянні із минулим роком на 13880,4 тис.ргн. або 111,7%, при зростанні фонду оплати праці на 4.5%.
Збільшення відрахувань з податку на доходи фізичних осіб вдалося досягнути, головним чином, за рахунок «детінізації» використання найманої праці та індивідуального підприємництва.
У приміщенні Южноукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів створено кабінет, що видає безкоштовно електронно-цифрові підписи ЕЦП (електронні ключі) для подачі звітності в індивідуальному порядку у електронній формі. Станом на 21.11.13 р.
2200 платників податків подають звітність в електронному виді.
Южноукраїнська ОДПІ щомісячно проводить тематичні зустрічі з платниками податків, семінари-практикуми, сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія», надаються консультації на особистих прийомах та по телефону, публікуються роз’яснення податкового законодавства на офіційному сайті органів влади м.Южноукраїнська.
З початку року було проведено для платників податків семінарів та практикумів -90, надано консультації з питань оподаткування всього – 4200 з початку року, в т.ч. під час зустрічі – 3080, по телефону 1120. Проведено сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» посадовими особами інспекції – 28 сеансів.
З початку року підготовлено 180 матеріалів з питань податкового законодавства у друкованих ЗМІ. Розповсюджено 50 матеріалів друкованої продукції загальним накладом 500 примірників. Крім того, проведено 52 заходи з майбутніми платниками податків.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...