![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
27 листопада у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася 43 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського. В засіданні взяли участь 27 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Галина Поліканіна, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, керуючий справами Юрій Телятник, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
Міською радою затверджено міську соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2014-2017 роки, міську комплексну програму розвитку культури, фізичної культури, спорту та туризму в місті Южноукраїнську на 2014-2018 роки та Регламент Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська.
Внесено зміни до комплексної Програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в м.Южноукраїнську на 2011-2015 роки, до бюджету міста Южноукраїнська на 2013 рік та доповнення до міської комплексної Програми «Турбота» на 2013-2017 роки.
Для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи прийнято рішення «Про придбання житла окремим категоріям громадян».
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, зміну поштових адрес, розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та з питань врегулювання земельних відносин в місті.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...