![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов їх життя.
19 листопада до Всесвітнього дня дитини та у рамках Року дитячої творчості в Україні, проголошеного Президентом України, в центрі дитячої та юнацької творчості для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку було проведено тематично – пізнавальну програму «Сам себе оберігай».
Від імені міського голови зі святом всіх присутніх привітала заступник міського голови Ярослава Нікітіна, яка відвідала заклад з метою більш детального ознайомлення з роботою центру дитячої та юнацької творчості й результатами роботи гуртківців, представлених на виставці декоративно – прикладного мистецтва.
У програмі «Сам себе оберігай» в доступній формі казкові герої познайомили малюків з правилами поводження з вогнем, електрострумом, небезпечними речовинами та безпритульними тваринами, розповіли про оперативно - рятувальну службу України.
Близько ста дітей, присутніх на заході, також мали змогу переглянути мультиплікаційний фільм із серії «Уроки обережності» та театралізовану виставу «Кицин дім». Малюки отримали масу задоволення та певні знання з питань безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...