![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері оплати праці 21 листопада в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, управління Пенсійного фонду України в м.Южноукраїнську, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, відділу статистики у місті Южноукраїнську, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Державної казначейської служби України в місті Южноукраїнську.
На засіданні заслухали звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Ельвіри Гехад про стан погашення заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.11.2013, інформацію начальника відділу Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції Людмили Листопад про стан з ЮУ ВП КСП «Тепличний комбінат» боргу із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та заборгованої заробітної плати відділом Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції, начальник відділу статистики у місті Южноукраїнську Ольга Дегтярьова провела для присутніх презентацію статистичних видань Головного управління статистики у Миколаївській області.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...