![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, середньооблікова кількість штатних працівників на підприємствах та їх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше, за січень–вересень 2013 року складала 11980 осіб, що на 0,1% менше, ніж за відповідний період 2012 року. Середньооблікова кількість штатних працівників по місту становила 5,2% від кількості штатних працівників по Миколаївській області.
Cередньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника за січень–вересень 2013 року складала 6418,69 грн. та у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року збільшилась на 14,9%. Рівень заробітної плати по місту перевищував у 5,6 раза законодавчо встановлені державні соціальні гарантії (мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи – 1147,00 грн.) та в 2,1 раза середній показник по Миколаївській області (3046,39 грн.).
На деяких підприємствах міста у січні–вересні 2013 року наймані працівники працювали в умовах вимушеної неповної зайнятості. Кількість працівників, які з економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) становила 687 осіб, або 5,7% середньооблікової кількості штатних працівників. Водночас, відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) адміністрації підприємств не надавали.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...