![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
20 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 21 основне питання та 1 додаткове питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 22 рішення. Основними є такі питання: «Про розгляд проекту міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2014-2017 роки»; «Про здійснення пільгової передплати на газету Южноукраїнської міської ради «Контакт» на 2014 рік»; «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які надає Бюро ритуальних послуг комунального підприємства «Служба комунального господарства»; «Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради з нагоди 25-річчя з дня заснування комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія»; про надання згоди на збереження самовільного перепланування та переобладнання квартири; про затвердження акта готовності житлового приміщення (квартири) до експлуатації після проведення перепланування та переобладнання квартири.
Також, розглянуто протокольне доручення виконавчого комітету від 06.11.2013 щодо порушення мешканцями міста правил утримання та вигулу домашніх тварин.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...