День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення 14 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.11.13; виконання заходів Програми зайнятості населення м.Южноукраїнська за 9 місяців 2013 року; про роботу щодо запобігання виробничого та невиробничого травматизму; звіт про безперешкодний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями, відзначення в місті Міжнародного дня волонтерів; про затвердження рішення комісії оперативного реагування № 29; про затвердження списку отримувачів та складу щомісячного продовольчого набору на листопад 2013 року; про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору на листопад 2013 року; про виділення матеріальної допомоги з державного бюджету у листопаді 2013 року; про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на груднь 2013 року; про затвердження списку відпочиваючих у відділенні соціально-медичних послуг на грудень 2013 року.
Колегією прийнято рішення: виділити матеріальну допомогу з міського бюджету у грудні, забезпечити 9 осіб, які опинилися в складній життєвій ситуації, продовольчими наборами в листопаді поточного року, виділити матеріальну допомогу з державного бюджету у листопаді 1 особі та інше.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...