![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері захисту населення 13 листопада соціальний працівник комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Діана Гехад спільно з начальником ЖЕД №3 комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Світланою Толстяк, начальником караулу, старшим лейтенантом 25 Державного пожежно-рятувального загіну Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Максимом Зайцевим провели рейди та інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження пожеж та загибелі протягом осінньо-зимового періоду 2013-2014 років серед самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, неблагонадійних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки.
В ході проведення рейду 32 особи вищезазначеної категорії отримали інформаційні листівки з питань пожежної безпеки та захисту від аферистів. Всього з початку жовтня поточного року проведено бесіди з 347 особами, розповсюджено 353 листівки.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...