![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
13 листопада в Южноукраїнській загальноосвітній школі №3 відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Україна – ЄС».
В засіданні «круглого столу» взяли участь: міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, депутат Южноукраїнської міської ради Олена Кокол, голова Южноукраїнської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Федір Татьков, учні Малої Академії Наук секції «Історія України», представники учнівського муніципалітету.
Учні Малої Академії Наук секції «Історія України» розповіли про історію формування Європейського союзу, розвитку процесу інтеграції країн Західної Європи. Також, учні висловили свою власну обґрунтовану думку щодо вступу України до Європейського союзу.
Міський голова Євген Квасневський поділився своїм досвідом ознайомлення з Європейськими країнами, підкресливши, що незважаючи на підписання угоди про Асоціацію та можливий вступ України до ЄС необхідно починати змінюватися з себе, а саме: дотримуватися законності, поважати культуру нашої країни. Також, зазначив, що відкритий діалог з представниками громадськості сприяє налагодженню співпраці органів місцевої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки. Президент України В. Янукович ставить перед органами місцевої влади першочергові завдання з забезпечення ефективної взаємодії з інститутами громадянського суспільства.
Також, відбувся відео-зв'язок з сім’єю зі Швеції. Учні цікавилися щодо рівня освіти, якості надання медичних послуг та ін.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...