![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Започаткувавши проект «Діалог з країною» Президент України Віктор Янукович поставив завдання ретельно розглянути кожне проблемне питання, озвучене громадянами. І це стосується не лише звернень, що надійшли в рамках проекту, а й всієї системи зворотного зв’язку між громадянами та владою. Президент наголошує на необхідності модернізації системи роботи зі зверненнями.
Так, 14 листопада відбувся особистий прийом громадян міським головою Євгеном Квасневським. До міського голови звернулася громадяни міста з питаннями, які стосувалися низької температури повітря в квартирі та підтвердження статусу ліквідатора аварії на ЧАЕС. Стосовно першого питання, до мешканки буде направлено комісію для обстеження ситуації та виправлення існуючих недоліків. До другого питання було надано всю необхідну інформацію про необхідні дії задля задовільного розв’язку ситуації. На прийомі були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, начальник юридичної служби Олена Борисенко, начальник управління праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Сергій Зворигін, представники КП ЖЕО та КП ТВКГ. Громадяни отримали всю необхідну інформацію та рекомендації стосовно існуючих проблем.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...