![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Южноукраїнська ОДПІ ГУ Міндоходів інформує, що зміна адміністратора єдиного соціального внеску не принесла жодних незручностей платникам – за перший місяць адміністрування ЄСВ Южноукраїнською ОДПІ ГУ Міндоходів прийнято та оброблено 480 звітів, а надходження внеску склали майже 31 млн.грн.
При цьому 465 звітів були надані платниками за допомогою систем електронного зв’язку. Аналітики Міндоходів в подальшому очікують сталого зростання питомої ваги електронних документів у загальному обсязі звітності з ЄСВ.
Для зручності платників, що подавали звіт на папері, було продовжено робочий день фахівців Центру обслуговування платників податків. Фахівці ЦОПП намагалися уникнення черг, труднощів у поданні звітності, конфліктів та інших негативних наслідків від зміни адміністратора ЄСВ.
Всі кошти, які надійшли на рахунок Южноукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів, відкриті у головних управліннях Держказначейства. Були оперативно розподілені між фондами соціального страхування.
Нагадаємо, що процедуру адміністрування ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Міністерство доходів і зборів України розпочало з 01.10.2013 р.. Саме з цього періоду суми нарахованого ЄСВ підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України. Рахунки розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри».
Звітність в електронному вигляді платники повинні надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...