![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України з питань соціального захисту населення 6 листопада в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся конкурс «Волонтер року» під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної.
На розгляд конкурсного комітету були винесені роботи в номінаціях: «Кращий волонтер у сфері освіти та виховання», «Краща волонтерська група».
Начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад ознайомила членів конкурсного комітету зі змістом конкурсних робіт. У номінації «Кращий волонтер у сфері освіти та виховання» роботи надали член волонтерської організації «Пенсіонер-пенсіонеру» Галина Пономарьова, яка докладно розповіла про волонтерську роботу з молоддю, школярами та вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, участь у благодійних акціях та члени волонтерської організації Южноукраїнської загальноосвітньої школи №4 вчитель Надія Буц та її вихованці Катерина Горбачоваа і Юлія Папушева, які докладно виклали волонтерську роботу з людьми похилого віку, ветеранами та відпочиваючими відділення соціально-медичних послуг територіального центру, участь у благодійних акціях.
У номінації «Краща волонтерська група» роботу надав комітет здоров’я та милосердя учнівського самоврядування Южноукраїнського професійного машинобудівного ліцею, в якій зазначив свою діяльність в проведенні просвітницької роботи з профілактики здорового способу життя, допомоги будинкам сімейного типу, дітям-інвалідам, літнім людям, організації та проведенні благодійних акцій.
Члени конкурсного комітету вирішили направити роботи конкурсантів Галини Пономарьової, Надії Буц, комітету здоров’я і милосердя учнівського самоврядування Южноукраїнського професійного машинобудівного ліцею для участі в обласному конкурсі «Волонтер року» та відзначити грошовим заохоченням учасників Южноукраїнського міського конкурсу «Волонтер року» до Міжнародного дня волонтерів.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...