![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Одним з основних напрямків у роботі органів Міндоходів є кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень з метою оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявника та забезпечення зворотного зв’язку органів влади з громадськістю.
За результатами роботи у січні-жовтні 2013 року до Южноукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів надійшло 31 письмові звернення, з них 27 заяви, 3 скарги та 1 пропозиція.
У своїх зверненнях громадяни найчастіше інформують про ухилення від сплати податків несумлінних суб’єктів господарювання – 23,8% від загальної кількості звернень; порушують питання щодо сплати податку на доходи фізичних осіб – 15,8%, небайдуже відносяться до оподаткування доходів підприємницької діяльності – 9,8% звернень.
У Южноукраїнській ОДПІ ГУ Міндоходів планово проводиться особистий прийом громадян. У січні-жовтні 2013 р. проведено 97 особистих прийомів із залученням посадових осіб відповідного структурного підрозділу для одержання інформації та повного вирішення питань заявника. Найбільше, під час особистих прийомів громадян цікавили питання з адміністрування ПДВ – 12 звернень, питань щодо проведення контрольно-перевірочної роботи – 9, реєстрації та обліку платників податків – 41 звернення, декларування доходів громадян – 20 звернень.
Усі звернення, які поступили до Южноукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів розглянуті, опрацьовані та на них надані відповіді згідно з чинним законодавством.
Необхідну інформацію щодо проведення особистого прийому громадян розміщено на інформаційних стендах органів Міндоходів та сайті місцевих органів влади.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...