![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
6 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 11 основних питань та 1 додаткове питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 12 рішень. Основними є такі питання: «Про затвердження фінансових планів та планів фонду оплати праці на 2013 рік підприємств комунальної форми власності», «Про розгляд проекту міської комплексної програми розвитку культури, фізичної культури, спорту та туризму в місті Южноукраїнську на 2014-2018 роки», «Про організацію харчування дітей у навчальних закладах міста Южноукраїнська», «Про надання матеріальної допомоги», «Про організацію харчування дітей, що знаходяться у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» в 2014 році», «Про затвердження Положення про евакуаційну комісію міста Южноукраїнська», «Про надання жилих приміщень», «Про взяття на квартирний облік».
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...