![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
5 листопада, в місті Южноукраїнську відбулося відкриття відділення «Сбербанка Росії». Разом з управлінцями банку, урочисто перерізав стрічку міський голова Євген Квасневський. На свято також було запрошено депутатів Южноукраїнської міської ради, підприємців та інших жителів міста. Запрошені мали можливість ознайомитися з просторим приміщенням відділення, яке дуже ергономічно організовано для роботи з фізичними та юридичними особами та має дитячий куточок.
АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ» є 100% дочірнім банком ВАТ «Сбербанк Росії» — найбільшого банку в Російській Федерації та СНД. Засновником і основним акціонером Сбербанку Росії є Центральний банк Російської Федерації, що володіє 50% статутного капіталу плюс одна голосуюча акція. Іншими акціонерами Банку є більш ніж 245 тисяч фізичних і юридичних осіб. Заснований у 1841 році, «Сбербанк Росії» сьогодні — сучасний універсальний банк, що задовольняє потреби різних груп клієнтів у широкому спектрі банківських послуг. Сбербанк Росії має найбільшу частку на ринку вкладів і є основним кредитором російської економіки. Залучення коштів приватних клієнтів і забезпечення їх збереження є основою бізнесу Сбербанку Росії, а розвиток взаємовигідних відносин із вкладниками — запорукою його успішної роботи. Більш 45% заощаджень громадян, що зберігаються в російських банках, довірені Сбербанку Росії. Активи Банку на 1 грудня 2012 року становлять більше ніж чверть банківської системи країни (більше 29%). Оскільки АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ» глибоко інтегрований в українську економіку й суспільство, він не обмежується лише веденням бізнесу чи створенням робочих місць. Благодійна допомога, підтримка різних проектів у галузі культури та спорту є для Банку можливістю зробити свій внесок у підвищення якості життя українців.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...