![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
4 листопада, в актовій залі загальноосвітньої середньої школи № 3, відбулася нарада ради ветеранів. На нараду були запрошені міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, заступник голови «Партії Регіонів» та директор загальноосвітньої середньої школи № 3 Олена Кокол. На початку наради були вручені грамоти та подяки членам ради ветеранів за плідну працю, активну участь у виховуванні наступних поколінь та донесення знань і пам’яті минулих часів, визначних подій до багатьох дітей та підлітків, формуючи в них повагу до ветеранів, мораль та патріотизм. Наступним кроком наради був звіт голови ради ветеранів Володимира Пономарьова про виконану роботу та результати, які рада спільними зусиллями досягла. Слово також мали члени ради ветеранів, висловлюючи вдячність за роботу один одного, підтримку з боку влади та звернулися до міського голови з проблемними питаннями. Міський голова Євген Квасневський, вислухавши звіт, привітав ветеранів і дітей війни з виконаною роботою, прийняв до уваги питання, які їх турбують та, разом з Оленою Кокол, подякував їм за активну участь в житті міста, в житті один одного та вихованні школярів Южноукраїнська, подарувавши шахи, годинник для шах і нагородивши грамотою голову ради ветеранів Володимира Пономарьова.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...