![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, сума заборгованості перед працівниками із виплати заробітної плати (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців) на 1 жовтня 2013 року по місту складала 799,8 тис.грн., що менше на 3,6% (на 30 тис.грн.) ніж на 1 вересня 2013 року та більше у 8,8 раза (на 708,4 тис.грн.) ніж на 1 січня 2013 року. Частка заборгованості перед працівниками із виплати заробітної плати у місті на 1 жовтня 2013 року складала 1,7% загальнообласного боргу.
Значна частина заборгованості (97,8%) припадає на економічно активні підприємства, решта (2,2%) – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом.
Борг працівникам економічно активних підприємств на 1 жовтня, як і на 1 вересня 2013 року склав 782,6 тис.грн., в той час, як на 1 січня п.р. заборгованість не була зафіксована.
Кількість працівників економічно активних підприємств, які вчасно не отримали заробітну плату на 1 жовтня 2013 року складала 130 осіб, кожному з них не виплачено в середньому по 6020,00 грн.
По підприємствах, на яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, заборгованість із виплати заробітної плати складала 17,2 тис.грн., що менше на 63,6% ніж на 1 вересня та на 81,2% ніж на 1 січня 2013 року.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...