Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 16 днів проти насильства
AA

16 днів проти насильства

 З тих пір, коли людині спало на думку нехтувати життям і здоров’ям іншого, вона старанно почала шукати будь-яку причину, щоб реалізувати її, поступово забуваючи про цінність життя як такого. Застосовуючи насильство людина використовувала всю свою силу, сіючи навколо себе біль і страждання, смерть і всілякі каліцтва.

Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносить величезну моральну шкоду суспільству і є перешкодою на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав. Безумовно, ця проблема є досить гострою і потребує вирішення на рівні держави.

З метою привернення уваги до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства», яка стартувала з 25 листопада Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей молоді, проведено вкрай важливу та глибинну інформаційну кампанію для мешканців нашого міста.

 Заходи охопили цілу низку дат та тривали до 10 грудня. Фахівці із соціальної роботи провели змістовний та цікавий семінар на тему: «Без насильства» для осіб, які мають проблеми з законом у відділі філії державної установи «Центр пробації». Активну участь зацікавлені вихователі приймали і під час круглого столу у ДНЗ №8 . Інформаційна кампанія продовжила свою роботу в Южноукраїнській міській філії Миколаївського обласного центру зайнятості. Спеціалісти Центру провели семінар за темою «Сім’я – простір без насильства».

 Нестандартні та інтерактивні пізнавальні заняття з використанням арт - технологій були проведені в загальноосвітніх школах для учнівської молоді за темами: «Попередження насильства, жорстокості в дитячому колективі», «Насильство! Як вміти себе захистити», «Знай свої права».

 На території ЮМЦСССДМ в рамках Школи відповідального батьківства дізнатись більше корисної інформації з подолання агресії у сімейних стосунках мали змогу сім’ї, які потребують допомоги та підтримки. Під час зустрічі проведено демонстрацію з обговоренням відеоролику «Насилля – глобальна проблема ХХІ століття», також відбулося консультування жінок в Клініці дружній до молоді.

Під час проведення інформаційно – просвітницької роботи в рамках акції було розповсюджено друковану продукцію, виготовлену центром на виконання міської комплексної програми «Молоде покоління Южноукраїнська на 2016-2020 роки» : книжкові закладинки «Насильству немає виправдання», та продукцію безоплатно надану  ЮМЦСМССДМ громадською організацією  «Ла Срада» та благодійним фондом  «Любисток» - плакати «Зупини насильство» та листівки «Що робити у критичних ситуаціях».  

 

Читайте також

Тренінг «Не дрібниці у стосунках»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

05 лютого фахівці Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насиль...

Вручення сертифікатів

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

16 січня в приміщенні Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашньо...

До уваги батьків, які виховують дітей з тяжкими захворюваннями, опікунів, піклувальників, батьків-вихователів  та прийомних батьків!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року №214 «Деякі питанн...

Шановні мешканці громади!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Южноукраїнський міський центр соціальних служб вітає вас з прийдешніми святами, та нагадуємо, що роз...

Діти отримали подарунки

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Напередодні Різдвяних новорічних світ завдяки співпраці ЮМЦСС з фондом ОБФ "Доброта т...

Булінг та особисті кордони

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

У продовж проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства&raqu...