![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
Южноукраїнська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Миколаївській області повідомляє, що втратили чинність накази ДПА України від 12.02.2004 №87 та №614 від 01.12.2000 р та . набув чинності наказ Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 р. №417 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій та книг обліку розрахункових операцій», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19.09.2013 р. за №1616/24148 (далі наказ 417). Даний наказ та форми заяв по РРО та КОРО оприлюднено на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України за адресою: http://minrd.gov.ua (головна – Юридичним особам – Державна реєстрація та облік – Нормативно-правові акти).
Також наказом 417 затверджено: порядок реєстрації розрахункових операцій (що стосується для реєстрації розрахункових операцій за товари(послуги); порядок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій (що застосовується для реєстрації операцій купівлі-продажу іноземної валюти); порядок опломбування реєстраторів розрахунковий операцій; порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій. Наказом 417 внесено зміни до таких процедур, а саме: введено форми заяв для реєстрації РРО, КОРО, журналів використання РРО, форми заяв про скасування реєстрації РРО, КОРО та форми рішень про скасування реєстрації РРО та КОРО.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...