![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, за січень–вересень 2013 року діяльність на ринку нефінансових послуг здійснювали 23 підприємства та 1 відокремлений підрозділ, на яких працювало 750 штатних та 26 позаштатних працівників.
Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за січень–вересень 2013 року складав 55,6 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам та організаціям – 29,2 млн.грн. (52,5%).
Значне місце в структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності займали операції з комплексного обслуговування об’єктів – 37,5% та послуги вантажного автомобільного транспорту, надання послуг перевезення речей – 18%, достатньо помітна питома вага послуг з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна – 9,8%, послуг з прибирання – по 9,7%, послуг телекомунікацій (електозв’язку) – 8,5%, надання в оренду автотранспортних засобів – 7,7%.
За січень–вересень 2013 року на замовлення населення реалізовано послуг на 26,4 млн.грн, що складало 47,5% загального обсягу послуг, реалізованих всім споживачам. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг складав 1369 грн.
За основним видом діяльності для різних споживачів виконано 275,6 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення за січень–серпень 2013 року складала 179 грн.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...