![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
24 жовтня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби у місті Южноукраїнську. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, відділу мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України», Южноукраїнсько-Арбузинського об’єднаного міського військового комісаріату. На комісії були присутні представники комунального підприємства «Служба комунального господарства», комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання», комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство», комунального підприємства «Південсервіс».
На засіданні розглянуто дві заяви від громадян міста Южноукраїнська про направлення їх на проходження альтернативної служби у зв’язку з належністю до релігійної громади Свідків Єгови, віровчення яких не допускає користування зброєю.
За результатами проведеного засідання прийняті відповідні рішення.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...