![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері оплати праці 23 жовтня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання пройшло під головуванням міського голови Євгенія Квасневського за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної, представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, управління Пенсійного фонду України в м.Южноукраїнську, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, відділу статистики у місті Южноукраїнську, управління Державної казначейської служби України в місті Южноукраїнську.
На засіданні заслухали звіт заступника начальника управління, начальника відділу праці управління праці та соціального захисту населення Наталії Желєзняк про стан погашення заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.10.2013, інформацію щодо дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах та установах міста Южноукраїнська, інформацію начальника відділу Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції Людмили Листопад про стан стягнення з ЮУ ВП КСП «Тепличний комбінат» боргу із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування відділом Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...