![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/29/news/box3/4662a5682272209de905e70ee0f9efd2.jpeg)
День морозива «Смак, що вражає уяву!» Костянтинівська бібліотека-філія
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Res --> 1
16 жовтня в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась нарада з питань реалізації пілотного проекту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №340 „Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження Державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою” з керівниками аптек міста Южноукраїнська під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної.
На нараді були присутні керівники семи аптек міста Южноукраїнська та заступник начальника Державного закладу „Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України” Віра Шикерська, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна, головний спеціаліст відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань Ганна Хомка, представники міських газет та телебачення.
Під час наради були розглянуті проблемні питання, які перешкоджають реалізації пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в місті Южноукраїнську: неправильність у заповненні рецептів, продаж ліків із переліку міжнародних непатентованих назв лікарських засобів для лікування гіпертонічної хвороби без рецептів, приватні аптеки не здійснюють закупівлю гіпотензивних препаратів, які входять до переліку постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №340 „Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження Державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”.
У Костянтинівській бібліотеці-філії відбулась прохолодна фантазія дитинства «Смак, щ...
Станом на 29 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
З 21 по 27 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 3 актові записи п...
В Южноукраїнській міській бібліотеці відбувся літературний вечір «Книжкова симфонія коха...
На офіційний сайт міста Южноукраїнська надійшла електронна петиція від громадянки Кирилової І.І...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...