Лекція для відпочивальників
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що за даними державної служби зайнятості, у листопаді 2010 року в пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 213 не зайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 62,6% більше ніж у листопаді 2009 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян, 84% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 грудня 2010 року перебувала 801 не зайнята трудовою діяльністю особа, що на 9% менше порівняно з 1 грудня 2009 року. Із числа незайнятих громадян 62,5% складали жінки, 54,4% – молодь у віці до 35 років, 26,3% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційного статусу безробітних на 1 грудня 2010 року набули 768 осіб (на 1 грудня 2009 року – 856 осіб), з них 62,6% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних, 50 осіб раніше займали робітничі місця, 36 – посади службовців, 14 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 грудня 2010 року становив 2,6% середньорічної кількості населення працездатного віку проти 2,9% на 1 грудня 2009 року.
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста, кількість вільних робочих місць та вакантних посад відносно 1 грудня 2009 року зросла на 22 одиниці і на 1 грудня 2010 року становила 60 місць.
Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 грудня 2010 року становило 13 осіб і в порівнянні з відповідною датою 2009 року скоротилось на 10 осіб (на 43,5%).
За сприяння державної служби зайнятості, у листопаді 2010 року було працевлаштовано 74 особи, що на 27,6% більше ніж у литсопаді 2009 року. Рівень працевлаштування у листопаді 2010 року склав 7,7% та відносно листопада 2009 року зріс на 2,1 відсоткових пункта.
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
18 липня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законно...
Станом на 18 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської терит...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...