![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
4 грудня в Южноукраїнську відбувся 20-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, присвячений одному з головних професійних свят мешканців міста, - Дню енергетика. Незважаючи на несприятливі погодні умови, на старт вийшли 203 прихильники королеви спорту - легкої атлетики - у віці від 5 до 84 років. Причому три чверті з них - гості міста атомників. На дистанціях три, шість і дванадцять кілометрів за перемогу змагалися представники Южноукраїнська, Києва, Донецька, Запоріжжя, Львова, Полтави, Одеси, Херсона, Дніпропетровська, Сімферополя, Кіровограда, Цюрупинська, Ізмаїла, Енергодара, Славутича, Жовтих Вод, Миколаєва та Кишинева - всього 111 дорослих і 92 юні спортсмени.
Наймолодшій бігунці южноукраїнці Маші Волковій виповнилося 5 років. Незважаючи на такий юний вік, вона першою перетнула фінішну пряму на дистанції 3 км у віковій групі до 10 років. Найстарша учасниця пробігу 84-річна мешканка Жовтих Вод Владилена Кокіна вже багато років спеціально приїжджає до Южноукраїнська, щоб поміряться силами з молодими. Маші Волковій і Владилені Кокіній вручені призи від організаторів пробігу - комбінату культурно-спортивних споруд ВП ЮУ АЕС "Олімп" і міського управління у справах молоді та спорту.
Абсолютними переможцями пробігу стали: на дистанції 6 км серед жінок - Анна Пєшкова (р. Жовті Води), 12 км серед чоловіків - Юрій Грицак (м. Миколаїв). Наряду з ними заслужені нагороди вручені також усім учасникам, що показали кращі результати в своїх вікових групах.
У командному заліку перемогу присуджено клубу любителів бігу з Жовтих Вод "Ритм", на другому місці - бігуни з Енергодара, на третьому - южноукраїнці.
Фінансування пробігу здійснювалося за рахунок профспілкового комітету ВП "Южно-Українська АЕС" і Южноукраїнського міського управління у справах молоді та спорту. У числі спонсорів заходу виступило також ПП "УкрСат".
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...