![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
25 листопада на Южно-Українській атомній станції пройшло загальностанційне протиаварійне тренування. У ньому було задіяно оперативний персонал, аварійні групи та бригади, транспорт ВП ЮУ АЕС, а також особовий склад і спецтехніку підрозділів МНС. Захід проводився відповідно до "Графіку проведення протиаварійних тренувань аварійних груп і бригад ЮУ АЕС".
Основна мета тренування - перевірка здатності персоналу самостійно, оперативно та правильно діяти в аварійному режимі. Захід дозволив перевірити достатність знань і правильність дій оперативного персоналу, аварійних груп і бригад при виникненні радіаційної аварії та ліквідації її наслідків, а також відпрацювати питання взаємодії з вищими організаціями та наглядовими органами.
Тренування проводилося безпосередньо на робочих місцях з умовними діями та повномасштабному тренажері першої черги АЕС.
Відповідно до тактичного задуму, на енергоблоці №2 ЮУ АЕС сталася умовна аварія, що призвела до розгерметизації гермооболонки та викиду радіоактивних речовин. Технологічним сценарієм навчань передбачалося відпрацювання питань оцінки стану умовно аварійного реактора та прогнозування викидів радіоактивних речовин, локалізації умовної аварії, мінімізації і ліквідації її наслідків, приведення до готовності внутрішнього кризового центру та захисної споруди, а також евакуації персоналу.
Додатковою умовою навчань стала умовна пожежа, що виникла в результаті витоку і займання палива під час запуску дизель-генератора. Для її ліквідації залучався особовий склад і 12 одиниць спецтехніки трьох пожежних частин Загону Державної пожежної охорони №1 м. Южноукраїнська. Особливу увагу в ході тренування було приділено організації взаємодії між штабом керівника аварійними роботами на проммайданчику та в санітарно-захисній зоні з підрозділами мнс, що залучалися.
умовнУ аварію було зафіксовано о 10.00. Завдяки оперативним і злагодженим діям усіх учасників тренування, об 11 годині 52 хвилини керівникові штабу аварійних робіт на проммайданчику доповіли: "Некерований вихід радіоактивних речовин на територію аес припинено, реакторна установка перебуває в безпечному стані, пожежу ліквідовано".
Підбиваючи загальні підсумки заходу, керівник тренування заступник головного інженера ЮУ АЕС Микола Феофентов відзначив: «Учасники тренування з поставленим завданням впоралися. Підтверджено готовність персоналу станції управляти процесами ліквідації як самої аварії, так і її наслідків. Що стосується рекомендацій, висловлених у ході обговорення результатів тренування, то вони обов
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...