![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Ось і осінь пролетіла… А разом і з нею пролетіли останні теплі дні. Осінь щедра дарами ланів і садів, щедра вона й для дорослих і дітей. Тому у Центр розвитку дитини «Гармонія» вона також завітала листопадом яскравих, різнобарвних та цікавих подій – розвагами, святами, тематичними розвивально-творчими та розвивально-ігровими заходами, веселим ярмарком, фестивалем рухливих ігор, виставками, конкурсами.
Оскільки «Гармонія» - заклад нового типу, то вся робота у закладі носить новітній характер, ось і батьки все частіше та активніше цікавляться життям дошкільного закладу, з родинами вихованців налагоджений тісний зворотній зв'язок, який дає свої плоди – батьки є безпосередніми учасниками всіх подій.
Традиційно восени в «Гармонії» проходить ярмарок-продаж. Відповідально, ретельно та творчо до нього готується дитсадівська родина. На ярмарку є все – овочі та фрукти, солодощі та напої, сувеніри та поробки, іграшки та книжки, словом, всього вдосталь, навіть лотереї! А в конкурсі на найкращий букет перемога дісталась родині Собченко Настуні.
В рамках фестивалю казок «Завітала чарівна казка» вихованці групи № 23 разом з музичним керівником Собченко О.С. та вихователями Томачинською Л.П. і Вовчанчіною І.П. підготували шоу-виставу «Лісовий ярмарок».
«Наші діти та батьки і спортивні, і гнучкі.
З нами свято зустрічають, дружно, весело всі грають…»
На високому емоційно-позитивному рівні пройшло спортивне змагання між батьками та вихованцями старших груп № 18 та № 12. За результатами змагань команди отримали цікаві призи.
Традицією закладу стало привітання та нагородження найактивніших батьків грамотами, подяками та заохочувальними подарунками за розуміння та підтримку дошкільної освіти.
Цієї осені були відзначені таки родини: Симонових, Мазіних, Собченків, Страхових, Мокієвець, Загорулькіних, Авраміді. Цей список можна продовжувати… Колектив «Гармонії» пишається родинами своїх вихованців.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...