![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
За даними відділу статистики у Кривоозерському районі, за січень–вересень 2010 року населенню району нараховано до сплати, без урахування сум субсидій та пільг, за споживання житлово-комунальних послуг 337,6 тис.грн. Сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів 338,8 тис.грн. Рівень сплати за житлово-комунальні послуги по району склав 100,4%, (по Миколаївській області – 106,1%).
Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг впродовж вересня 2010 року зменшилась на 17,3% і на 1 жовтня 2010 року склала 20,5 тис.грн. В цілому по Миколаївській області також відбулося зменшення заборгованості на 3,3%.
Середній термін заборгованості населення за всі послуги склав 0,5 місяців. Частина власників особових рахунків станом на 1 жовтня 2010 року мала заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг 3 місяці і більше. По утриманню будинків та прибудинкових територій їх частка склала – 100%, по газопостачанню – 10,1%, по водопостачанню та водовідведенню – 6,4%; по вивезенню побутових відходів – 3,5%.
Крім того, жителями району за січень–вересень 2010 року сплачено за електроенергію 3712,7 тис.грн. Заборгованість за цей вид послуг на 1 жовтня 2010 року склала 86,6 тис.грн.
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 № 976 “Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги” за січень–вересень 2010 року з населенням було укладено 17 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на суму 11,2 тис.грн. Сума внесених платежів з початку року по всіх договорах становила 11,4 тис.грн.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...