![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
На обліку в державній службі зайнятості на 1 листопада 2010 року перебували 747 не зайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 17,4% менше ніж у порівнянні з 1 листопадом 2009 року. Із числа незайнятих громадян 63,6% складали жінки, 53,1% – молодь у віці до 35 років, 25,3% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційного статусу безробітних на 1 листопада 2010 року набули 713 осіб (на 1 листопада 2009 року – 869 осіб), з них 66,5% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних, 47 осіб раніше займали робітничі місця, 39 – посади службовців, 13 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 листопада 2010 року становив 2,4% від середньорічної кількості населення працездатного віку проти 3% на 1 листопада 2009 року.
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста, кількість вільних робочих місць та вакантних посад відносно 1 листопада 2009 року зросла на 5 одиниць і на 1 листопада 2010 року становила 65 місць.
Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 листопада 2010 року становило 11 осіб і в порівнянні з відповідною датою 2009 року скоротилось на 4 особи (на 26,7%).
За сприяння державної служби зайнятості, у жовтні 2010 року було працевлаштовано 88 осіб, що у 2,1 раза більше ніж у жовтні 2009 року. Рівень працевлаштування у жовтні 2010 року склав 9,6% та відносно жовтня 2009 року зріс на 5,6 відсоткових пункта.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...