![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/27/news/box3/1255c9805213d4b57db440e2d07ae872.jpeg)
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь Сергія Дроботуна
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Res --> 1
Кожен з 397 юних южноукраїнців, що вперше сіли за шкільні парти цього навчального року, отримав у День знань подарунок від колективу атомників - набір першокласника. Спільним рішенням адміністрації та профспілкового комітету ВП ЮУ АЕС для цієї мети на рахунок міського фонду сприяння освіті "21 століття" було спрямовано 16 тис. грн.
Всього чотири школи та гімназія міста-супутника АЕС 1 вересня розкрили свої двері майже для чотирьох тисяч юних жителів міста атомників. Особливим День знань став для учнів міської гімназії. У 2010 році вона відсвяткувала 10-річчя свого заснування. З цієї нагоди трудовий колектив атомної станції подарував навчальному закладу комп'ютер.
Середня загальноосвітня школа №1 м. Южноукраїнська зустрічала своїх учнів 34-й раз. Її було введено в експлуатацію за два тижні до закладки першого кубометру бетону в основу першого енергоблоку АЕС. Не так давно відбулася зустріч випускників 1980 року, яким перша школа "дала путівку в життя" три десятиліття тому. 20 з них присвятили своє життя атомній енергетиці. Для колишніх однокласників, серед яких були представники не лише різних професій, а й різних країн, було організовано екскурсію на об'єкти Южно-Українського енергокомплексу.
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...
З 25 липня на посаду генерального директора філії ВП «Південноукраїнська АЕС» переведено...