До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
12 - 14 травня у ВП "Южно-Українська АЕС" пройшла нараду на тему: "Впровадження сучасних засобів і способів попередження та гасіння пожеж на АЕС Росії і України". Захід проводився в рамках програми співпраці ВАТ "Концерн "Росенергоатом" і ДП НАЕК "Енергоатом" на 2010 рік.
Тісна співпраця двох компаній у даному напрямку триває вже більше 5 років. В Україні та Росії розроблено довгострокові програми розвитку атомної енергетики, що передбачають будівництво нових ядерних енергоблоків. Забезпеченню пожежної безпеки реакторів, що вже будуються, та запланованих до будівництва в двох країнах приділяється першочергове значення. Не менш важливе дотримання встановлених протипожежних норм і правил на вже діючих АЕС. Тому щорічно на одному з атомних майданчиків - українському або російському - зустрічаються представники НАЕК "Енергоатом" і концерну "Росенергоатом", обговорюючи спільні проблеми та ділячись напрацьованим досвідом.
У ході дводенної зустрічі на ЮУ АЕС йшлося про єдиний федеральний закон з пожежної безпеки, прийнятий у Росії, який дозволяє уникнути різночитання і протиріч, що мають місце у великій кількості нормативних актів з пожежної безпеки, заміну покриття покрівлі машзалів українських і російських енергоблоків на негорючі матеріали, системи вогнезахисту та підвищення вогнестійкості несучих металоконструкцій машинних залів АЕС, забезпечення пожежонебезпечних приміщень системами автоматичної пожежної сигналізації і пожежегасінні, застосування термо- та пожежестійких кабелів, а також інші важливі та актуальні питання щодо пожежної безпеки ядерних об
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...