![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Вперше за роки незалежності спортсмени Всеукраїнської Федерації танцювального спорту стали призерами Чемпіонату світу з 10 танців серед молодіжних пар. Бронзову медаль Україні принесли вихованці Клубу спортивного бального танцю "Натхнення" Палацу культури "Енергетик" ВП ЮУ АЕС Роман Гербей і Ганна Побережник. Танцювальний чемпіонат відбувся 16 квітня в Торонто (Канада). У ньому брали участь найсильніші пари з 29 країн. Вітаючи южноукраїнський дует з отриманням почесних нагород, Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін побажав Роману і Ганні здоров'я та спортивних перемог в майбутньому.
У послужному списку пари з міста-супутника ЮУ АЕС - немало заслужених нагород різних світових і європейських турнірів. Право представляти свою країну на Чемпіонаті світу танцюристи з Южноукраїнська отримали в лютому, ставши абсолютними чемпіонами країни зі спортивних бальних танців у категорії "молодь". Незмінним спонсором пари й усього творчого колективу "Натхнення" виступає ЮУ АЕС і НАЕК "Енергоатом".
Роману Гербею та Ганні Побережник цього року виповнюється по 18 років. У Народному ансамблі бального танцю "Натхнення" Палацу культури атомної станції вони займаються більше 13 років. Наступного року дует переходить з категорії "молодь" у «дорослі пари». За словами незмінного наставника Романа та Ганни тренера вищої категорії керівника колективу «Натхнення» Людмили Самчинської, у їх танцювальній кар'єрі настане новий етап, і щоб досягти у ньому успіху необхідно важко та наполегливо працювати. При цьому тренер впевнена, що у її вихованців є все необхідне для подальших перемог - здібності, талант і працелюбність.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...