![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
У Южноукраїнську підбиті підсумки першого етапу дитячо-юнацького конкурсу "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА" в творчому жанрі "малюнок". З 38 поданих робіт журі, до складу якого входили професійні художники, представники міського управління освіти, а також організації молоді та відділу роботи з громадськістю ВП ЮУ АЕС відібрало 6 кращих. Їх автори стануть учасниками другого етапу конкурсу і будуть заохочені триденною поїздкою до столиці країни.
Слід зазначити, що окрім двох визначених положенням про проведення конкурсу вікових груп (10-13 років і 14- 17 років), у його ході в Южноукраїнську утворилася ще одна - позаконкурсна – діти, молодші 10 років. Вони подали на суд журі 12 робіт, у яких відобразили бачення мирного атому та добробуту країни очима найменших її громадян.
Визначення переможців першого етапу проходило у відкритій атмосфері в присутності представників ЗМІ, з якими члени журі поділилися своїми враженнями.
Професійний художник Сергій Колпаков: "Свідомість дитини чиста, відверта, не затьмарена стереотипами. Вони вільні у своєму вираженні, і з кожним роком ця свобода в дитячих роботах проявляється все сильніше".
Голова організації молоді ВП ЮУ АЕС Владислав Момотов: "Дуже приємно, що в малюнках домінує любов до нашого міста, позитивне ставлення до атомної енергетики. Конкурс ще раз підтверджує, що в Южноукраїнську дуже багато талановитих дітей".
Любов Маленька, завідуюча методкабінетом міського управління безперервної освіти та науки: "Конкурс у котрий раз демонструє, що меж дитячій творчості немає. Дуже складно було судити, вибирати кращих з кращих, але в той же час і дуже цікаво".
У результаті конкурсного відбору кращими в першому етапі конкурсу визнано роботи Яни Браташової, Насті Швед і Данила Шарати (група 10-13 років), а також Аліни Рогожинської, Любові Дегтерьової і Сергія Юришинця (група 14-17 років).
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...