![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
12 квітня на ЮУ АЕС розпочала роботу команда партнерської перевірки Всесвітньої асоціації операторів атомних електростанцій (ВАО АЕС). 16 експертів з 10 країн протягом 2 тижнів визначатимуть сильні та слабкі сторони в роботі ЮУ АЕС шляхом спостереження за виробничим процесом, випробуваннями устаткування, ходом ремонтних робіт, проведення інтерв'ю з персоналом. Діяльність підприємства вивчатиметься за вісьмома напрямками: адміністрування, експлуатація, ремонт, інженерна підтримка, врахування досвіду експлуатації, радіаційний захист, хімія та підготовка персоналу.
Очолює команду ВАО АЕС головний інженер Курської атомної станції (Росія) Олександр Увакін. Під його керуванням працюють провідні фахівці в області атомної енергетики зі Словаччини, Угорщини, Болгарії, Чехії, США, України, Китаю, Голландії, Фінляндії та Росії. Таким чином, партнерську перевірку здійснюють представники трьох регіональних центрів асоціації - Московського, Паризького і Атлантського.
Основне завдання, що стоїть перед групою міжнародних експертів, - надати допомогу у виявленні областей виробничої діяльності, які потребують поліпшень, та застосуванні досвіду, накопиченого атомниками всього світу для підвищення надійності та безпеки ЮУ АЕС. У ході перевірки команда ВАО АЕС також приділить увагу виявленню сильних сторін роботи підприємства - вони будуть узагальнені та запропоновані іншим станціям для вивчення й застосування на своїх майданчиках.
Южно-Українська АЕС проходить партнерську перевірку Всесвітньої асоціації операторів АЕС утретє. Перші дві відбулися в 1995-му і 2003 роках.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...