![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Напередодні Дня Перемоги колектив енергокомплексу на Південному Бузі виступив з ініціативою провести загальноміську добродійну акцію "Ветеран", мета якої - збір коштів для організації ветеранів війни, праці та військової служби.
Сьогодні в Южноукраїнську мешкає 650 учасників бойових дій і ветеранів Великої Вітчизняної війни. Багато з них знаходяться за межею бідності. Майже півтисячі літніх людей у віці понад 80 років мають середню пенсію 601 грн. Беручи участь у добродійній акції, кожен житель міста-супутника АЕС може їм допомогти, виразивши таким чином свою пошану та вдячність.
Від імені колективу ВП ЮУ АЕС направлено листи з пропозицією підтримати акцію до усіх міських установ, підприємств і організації. У місцевих ЗМІ розміщено звернення, в місті розклеєно плакати із закликом допомогти ветеранам з вказаними розрахунковими рахунками, на які можна направляти гроші. Персонал атомної станції може це зробити шляхом перерахувань із заробітної платні. Особисті заяви працівників з проханням про такі перерахування зараз активно надходять до бухгалтерії підприємства. Підсумки акції буде підбито напередодні Дня Перемоги, 7 травня.
На
адресу колективу атомників надійшла подяка від Ради ветеранів ВП ЮУ АЕС. У березні фахівці ділянки з обслуговування об'єктів соцкультпобуту підприємства
виконали косметичний ремонт приміщення цієї організації. Роботи проведено у
рамках добродійної допомоги. Ветерани дякують персоналу ділянки за якість і
оперативність ремонту. Комісія
з добродійності ВП ЮУ АЕС прийняла рішення про виділення 5 тис. грн. міській
ветеранській організації. Кошти планується направити на
підготовку заходів зі святкування 65-ої річниці
Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
23 березня місто-супутник ЮУ АЕС відзначив чергову річницю звільнення від фашистських військ села Костянтинівка, на околиці якого багато років по тому виріс Южноукраїнськ. 23 березня представники міських служб, ветерани і учасники війни, пенсіонери та військові провели мітинг, поклали квіти до підніжжя стели воїнам-визволителям на міському меморіальному комплексі.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...