![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
19 березня в місті-супутнику ЮУ АЕС проходить VI Пленум Центрального Комітету профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України. Головним на порядку денному Пленуму є обговорення дій Атомпрофспілки в 2009 році щодо захисту та підвищення соціально-економічних стандартів для працівників підприємств вітчизняного атомно-енергетичного комплексу.
Підбиваючи підсумки річної роботи, голова Атомпрофспілки Валерій Матов констатував, що в першу чергу вона була спрямована на мінімізацію та запобігання впливу негативних наслідків складних економічних явищ.
- Завдяки конструктивному соціальному діалогу на усіх рівнях - починаючи від уряду й закінчуючи адміністрацією підприємств - вдалося зберегти наш соціальний пакет, зберегти колектив і витримати ті стандарти, які було закладено колективними договорами підприємств і галузевою угодою між Міністерством палива та енергетики України і Центральним комітетом профспілки, - підкреслив В. Матов.
Серйозним досягненням профспілок минулого року стала співпраця з Кабінетом Міністрів і урядовими комітетами. Беручи безпосередню участь у засіданнях вищого органу виконавчої влади, профспілки дістали можливість впливати на ухвалення державних рішень. Прикладом такої роботи може стати спільне обговорення в Комітеті Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Законопроекту, що упорядковує питання соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає в зонах спостереження ядерних об'єктів. Закон, що вступив у дію 1 січня, дозволяє визначити порядок надання такої компенсації і закріпити пільгові тарифи на електроенергію для згаданої категорії населення. Завдяки такій же схемі вдалося вирішити й низку "чорнобильських питань".
Активна та принципова позиція ЦК Атомпрофспілки та профкому НАЭК "Енергоатом" у проведенні переговорів на вищому рівні, дозволила досягти домовленостей про підвищення соціальних стандартів для працівників ядерно-промислового комплексу. Незважаючи на скорочення споживання електроенергії, в 2009 році вдалося зберегти передбачені колективним договором компанії соціальні гарантії та домогтися підвищення зарплати для атомників.
Керівники Атомпрофспілки сподіваються, що в 2010 році позитивна динаміка діалогу з оновленим складом Кабінету Міністрів продовжиться.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...