![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
16 березня завершився дводенний візит на Южно-Українську АЕС делегації Калінінської АЕС (Росія), що проходив у рамках угоди про двосторонню співпрацю. Договір про побратимські стосунки між двома станціями було підписано в 2005 році. Він передбачає регулярний обмін досвідом між підприємствами-партнерами, спрямований, у першу чергу, на вирішення спільних проблемних питань.
Станції-побратими дуже схожі: на кожній діють по два блоки малої серії та по одному серійному. Тому, на думку представників обох сторін, співпраця між двома АЕС завжди була відкритою і плідною, обидва підприємства з готовністю відгукувалися на прохання та пропозиції один одного.
Свого часу оперативний персонал третього блоку Калінінської АЕС, що на той час перебував у стадії будівництва, стажувався на третьому "мільйоннику" ЮУ АЕС. Вивчали російські колеги й досвід експлуатації турбіни виробництва Ленінградського заводу, яка встановлена на южно-українському блоці №3. На обох підприємствах за досвідом бельгійської атомної станції "Тіанж" впроваджено проект міжнародної технічної допомоги "Аналіз впливу людського чинника на безпеку експлуатації АЕС". Свого часу южно-українські атомники використали напрацювання російських фахівців у області експлуатації парогенераторів.
У ході нинішнього візиту представники Калінінської АЕС знайомилися з досвідом українських колег в області заміни та модернізації систем управління, підготовки до надпроектної експлуатації першого "мільйонника", нанесення антикорозійного покриття на трубну систему конденсатора турбіни блоку №1.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...