![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
23 лютого в місті відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня захисника Вітчизни.
В актовій залі Южноукраїнської загально-освітньої школи №1 відбулися урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Воїнам-інтернаціоналістам було вручено медалі, грамоти та подяки.
Учні школи підготували концертну програму.
Воїнів-інтернаціоналістів вітали: заступник міського голови Поліканіна Г.В., заступник голови профспілкового комітету ВП “ЮУ АЕС” Онуфрієнко В.В., начальник управління безперервної освіти і науки Сінчук Ю.М., директор Южноукраїнської загальноосвітньої школи №1 Петренко О.О., голова громадської організації воїнів-інтернаціоналістів Кравченко О.В., заступник військового комісара Южноукраїнсько-Арбузинського об’єднаного міського виконавчого комітету Осадчук А.Б., начальник управління праці та соціального захисту населення Легка Л.Ю., начальник відділу персоніфікованого обліку Шматкова В.А., головні спеціалісти відділу персоніфікованого обліку Крук А.В. та Франко Р.І.
На меморіалі воїнам-визволителям відбувся мітинг та покладання квітів біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам. У заході взяли участь заступник міського голови Поліканіна Г.В., голова громадської організації воїнів-інтернаціоналістів Кравченко О.В. та воїни-інтернаціоналісти, представники відокремленого підрозділу “Южноукраїнська атомна електростанція” та військової частини 3044, представники міських громадських організацій, установ і підприємств міста.
У Храмі Хреста Спасителя відбулась панахида за участю представників громадських організацій міста, воїнів-інтернаціоналістів, дружин загиблих та померлих учасників бойових дій. Була організована поїздка на міське кладовище для вшанування пам’яті загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів.
О 18.00 в концертній залі ПК «Енергетик» проведено урочисті збори та святковий концерт за участю творчих колективів міста. Почесними грамотами та Подяками були нагороджені представники установ, організацій, підприємств та військової частини міста.
У приміщенні інформаційно-культурного центру “Імпульс” м.Южноукраїнськ пройшла зустріч воїнів-інтернаціоналістів.
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...