![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/22/news/box3/bd369fd06d282ab7a22e83c0e18c8219.jpeg)
До уваги студентів та абітурієнтів Южноукраїнської громади
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що за даними державної служби зайнятості, у січні 2010 року у пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 162 особи, не зайняті трудовою діяльністю, що на 25,3% менше, ніж у січні 2009 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян 61,7% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 лютого 2010 року перебували 940 незайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 3,1% менше, ніж на 1 лютого 2009 року. Із незайнятих громадян 61,2% складали жінки, 42,9% – молодь у віці до 35 років, 22,4% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційного статусу безробітних на 1 лютого 2010 року набули 892 особи (на 1 лютого 2009 року – 917 осіб), з них 61,5% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних 57 осіб раніше займали робітничі місця, 32 – посади службовців, 11 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 лютого 2010 року становив 3% від кількості постійного населення у працездатному віці проти 3,1% на 1 лютого 2009 року. У середньому по Миколаївській області на 1 лютого 2010 року цей показник складав 2,4%.
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста Южноукраїнська, кількість вільних робочих місць та вакантних посад відносно 1 лютого 2009 року збільшилась у 2,2 раза і на 1 лютого 2010 року становила 40 місць.
Навантаження незайнятого населення на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) на 1 лютого 2010 року становило 24 особи, що на 30 осіб більше порівняною з відповідною датою 2009 року.
За сприяння державної служби зайнятості, у січні 2010 року було працевлаштовано 40 осіб (у січні 2009 року – 34 особи).
Рівень працевлаштування у січні 2010 року склав 3,8% (у січні 2009 року – 3,2%).
Управління освіти імені Бориса Грінченка Южноукраїнської міської ради інформує про місця зі стійким...
22.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони...
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Южноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає перелік...
19.07.2024 відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлової політики, комунально...
З 14 по 20 липня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 7 актових записів...
Станом на 22 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
Костянтинівська бібліотека-філія дякує своїм постійним читачам за подарунки та увагу до нашої бібл...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
В Іванівській бібліотеці – філії пройшов майстер-клас «Віяло». Під ча...