AA

​​​​​​​Відпочинок з користю

В рамках проведення літньої профорієнтаційної акції «Відпочинок з користю» Южноукраїнською міською філією Миколаївського обласного центру зайнятості спільно з комунальним закладом «Южноукраїнський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» проведено майстер-клас з професій «кухар» та «кондитер». Запрошеними були відпочиваючі літнього пришкільного майданчику Центру дитячої юнацької творчості.

Захід був дуже цікавим, змістовно наповненим та яскравим, адже самі ці професії передбачають творчість та креативність. Кухар – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого. Кухар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку. Щоб стати кухарем, необхідно мати гарний смак, творчу натуру, а також професійні знання. В кондитерському мистецтві теж важлива краса, почуття смаку і стилю. Потрібно робити не тільки смачно, але й красиво і ніяк інакше.

Викладачі комунального закладу дуже відповідально поставились до проведення майстер-класів. Діти навчились майстерно сервірувати стіл, застосовуючи серветки та столові прибори,  спробували готувати тістечка та  прикрашати печива. І в них це справді чудово виходило.

По завершенню заходу відбулась екскурсія по закладу та  фотосесія на пам’ять.


 

Читайте також

До уваги роботодавців міста! Онлайн – опитування щодо потреби в кадрах на перспективу

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

З початку червня розпочалося анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік, запрова...

Відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Наприкінці березня за ініціативи Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайня...