AA

​​​​​​​Відпочинок з користю

В рамках проведення літньої профорієнтаційної акції «Відпочинок з користю» Южноукраїнською міською філією Миколаївського обласного центру зайнятості спільно з комунальним закладом «Южноукраїнський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» проведено майстер-клас з професій «кухар» та «кондитер». Запрошеними були відпочиваючі літнього пришкільного майданчику Центру дитячої юнацької творчості.

Захід був дуже цікавим, змістовно наповненим та яскравим, адже самі ці професії передбачають творчість та креативність. Кухар – це в першу чергу творець. Творець прекрасного, смачного, привабливого. Кухар – це винахідник, який все життя перебуває в пошуку. Щоб стати кухарем, необхідно мати гарний смак, творчу натуру, а також професійні знання. В кондитерському мистецтві теж важлива краса, почуття смаку і стилю. Потрібно робити не тільки смачно, але й красиво і ніяк інакше.

Викладачі комунального закладу дуже відповідально поставились до проведення майстер-класів. Діти навчились майстерно сервірувати стіл, застосовуючи серветки та столові прибори,  спробували готувати тістечка та  прикрашати печива. І в них це справді чудово виходило.

По завершенню заходу відбулась екскурсія по закладу та  фотосесія на пам’ять.


 

Читайте також

Южноукраїнським безробітним презентували вакантні посади місцевого відділення поліції

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

З метою укомплектування посад молодшого складу поліції, 42 безробітні особи, зареєстровані в Южноукр...

Відпочиваємо навчаючись!

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Для учнів молодших класів, які влітку відвідують центр дитячої юнацької творчості управління молоді,...