Про утворення комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах у місті Южноукраїнську

    від  “15”  05  2017   №  87-р

 

    Про утворення комісії з питань узгодження 
    заборгованості з різниці в тарифах у місті Южноукраїнську

 

Керуючись п.п.1, 19, 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для реалізації положень Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання та водовідведення за спожиті енергоносії», відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15.03.2017 №53 «Про затвердження Типового положення про територіальні комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах» (далі – наказ), враховуючи розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації від 05.05.2017 №149-р «Про утворення територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах у Миколаївській області»:

1. Утворити комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах у місті Южноукраїнську (далі - комісія) (додаток).

2. Комісії забезпечити прийняття рішень про узгодження заборгованості з різниці в тарифах відповідно до Типового положення про територіальні комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах, затвердженого наказом.

3. Комісії в термін до 25 числа кожного місяця здійснювати розгляд документів по визначенню обсягів заборгованості з різниці в тарифах, які подані надавачами послуг з теплопостачання, водопостачання та водовідведення та надавати узгоджені обсяги заборгованості на затвердження міському голові.

4. Визначити таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 27.04.2016 №103-р «Про внесення змін до складу робочої групи з питання погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бацмана М.В.

 

           Міський голова                                                                        В. К. Пароконний

 

Валюшок
2-10-73

Читайте також