Про створення диспетчерського пункту з питань перевезень на спеціальних (дачних) маршрутах

     від  “ 05 ”  05    2017    №    82-р

 

   Про створення диспетчерського
   пункту з питань перевезень на
   спеціальних (дачних) маршрутах

 

Керуючись пп. 1 п. «а» ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 18.04.2017 №107 "Про врегулювання питання щодо здійснення пільгового перевезення на спеціальних дачних маршрутах" та у зв’язку з тим, що у порівнянні з 2016 роком, у  2017 році подвоїлась кількість талонів на одну особу на місяць для використання їх на спеціальних (дачних) маршрутах, з метою врегулювання питань перевезень серед пільгових категорій громадян міста Южноукраїнська:

 

1.Департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради (Заболотна) та управлінню з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради (Колесников) створити диспетчерський пункт з питань перевезень на спеціальних (дачних) маршрутах (далі – диспетчерський пункт) з цілодобовим режимом роботи.

2.Управлінню житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради (Валюшок) забезпечити диспетчерський пункт інформацією про розклад руху автобусів, які здійснюють перевезення на спеціальних (дачних) маршрутах, та вказати номера телефонів перевізників.

3.Департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради (Заболотна) провести опитування пільгової категорії громадян міста стосовно способу організації перевезень на спеціальних (дачних) маршрутах із залученням громадських організацій.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти  на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяцу Г.Ф. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бацмана М.В.

 

 

Міський голова                                                                                  В.К.Пароконний

 

Заболотна Л.В.
55056

 

 

 

 

Читайте також