Про затвердження комплексних заходів щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей в місті Южноукраїнську в 2017 році

від  «__30___»  __03___      2017    № _63-р

 

Про    затвердження    комплексних

заходів   щодо  організації   літнього

відпочинку  та  оздоровлення   дітей

в місті  Южноукраїнську в 2017 році

 

      Керуючись п.п.1, 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про  місцеве самоврядування  в  Україні», Указом Президента України «Про стратегію сталого розвитку «Україна-2020», відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської    області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Миколаївської обласної ради від 24 грудня 2013 року № 14, міської комплексної Програми «Молоде покоління Южноукраїнська» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Южноукраїнської міської ради від 22.10.2015 № 1622, розпорядження голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 28.02.2017 № 56-р «Про затвердження заходів щодо реалізації в 2017 році Програми відпочинку та оздоровлення дітей Миколаївської області на 2014-2018 роки», враховуючи доручення заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 24.01.2017 № 247/0/0/05-60/3-17 щодо опрацювання питання впровадження інноваційних підходів в організації оздоровлення та відпочинку дітей, нових механізмів закупівлі послуг (путівок), в тому числі шляхом співфінансування оздоровлення дітей, з метою забезпечення належних умов для дозвілля, відпочинку та оздоровлення дітей:

 

     1. Затвердити комплексні заходи щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей в місті Южноукраїнську в 2017 році (додаються).

         2. Фінансовому управлінню (Гончарова), після визначення обсягу коштів обласного бюджету для бюджету міста Южноукраїнська, передбачити фінансування видатків на оздоровлення та відпочинок дітей на умовах співфінансування з обласним бюджетом в обсязі 50%.

      3. Управлінню молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради  (Захарко), управлінню освіти Южноукраїнської міської ради (Сінчук), департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  (Філонова), службі у справах дітей Южноукраїнської міської ради (Гопкал) забезпечити в першочерговому порядку оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в тому числі вихованців дитячих будинків сімейного типу.

          4. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, профспілковим об’єднанням забезпечити належну підготовку і проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році.

        5. Доручити управлінню освіти Южноукраїнської міської ради (Сінчук), департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради (Філонова), Южноукраїнському міському центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді (Дизик), службі у справах дітей Южноукраїнської міської ради (Гопкал), рекомендувати професійним спілкам, підприємствам, установам та організаціям, що здійснюють заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, подавати в межах повноважень інформацію щодо стану реалізації заходів управлінню  молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради:

- до 10 квітня, 10 травня про підготовку оздоровчої кампанії;

- до 12 червня, 10 липня, 10 серпня про хід оздоровчої кампанії;

- до 04 вересня про результати оздоровчої кампанії.

        6. Контроль  за  виконанням  цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради  Мустяцу Г.Ф.

 

Міський голова                                                                                          В.К. Пароконний

 

Захарко

2-11-25

 

 

Додатки

Читайте також