Про введення в дію рішення конкурсного комітету для визначення перевізників на міських маршрутах загального користування, організатором перевезень на яких є виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради, щодо визначення переможців конкурсу від 02.03.2017

від  “_07_” __03____ 2017   №  _52-р_

 

Про введення в дію рішення конкурсного комітету
для визначення перевізників на міських маршрутах
загального користування, організатором перевезень
на яких є виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради,
щодо визначення переможців конкурсу від 02.03.2017

 

Керуючись п.п. 1,19,20, ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», враховуючи протоколи від 02.03.2017 №25 і № 26 засідання конкурсного комітету для визначення перевізників на міських маршрутах загального користування: «МПЗ – ж/б №14 –АЕС- залізничний вокзал» та «МПЗ – ж/б №14 –АЕС» (додається), з метою організації надання соціально значущих послуг з пасажирських перевезень на міських маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради:

1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету для визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, організатором перевезень на яких є виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради, щодо визначення переможців конкурсу від 02.03.2017.

2. Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради (Петрик) винести на розгляд виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради економічні обґрунтовані розрахунки тарифів для здійснення автоперевізниками перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування.

3. Доручити управлінню житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради (Пачкова) розробити та погодити з юридичною службою Южноукраїнської міської ради (Миськів) договори на перевезення пасажирів на міські маршрути загального користування з переможцем конкурсу, згідно з вимогами чинного законодавства та здійснювати контроль за дотриманням перевізником умов договору.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                       В. К. Пароконний

 

 

 

Божко 2-10-73

 

Читайте також