У В А Г А !
Звертаємо УВАГУ населення громади На сьогодні граничні рівні споживання електроенергії для нашої громади становитимуть 8,42 МВт. Станом на 16.00 споживання електроенергії становить 8,4 МВт. У зв’язку з цим будуть вводитись спеціальні графіки стабілізаційних відключень. В котрий раз нагадуємо населенню громади про дотримання режиму економії електроенергії! Не доводьте до введень заходів по відключенню від електроенергії мікрорайонів міста. Зазначені заходи робляться для то...

