Виходь на світло! Ризики та негативні наслідки незадекларованої праці для суб'єктів господарювання
Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану Задекларована праці = трудов...
Res --> 1
21 червня 2017 року у відділенні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань України в м. Южноукраїнську проведено круглий стіл з інвалідами виробництва на тему «Покращення соціальних гарантій та роз’яснення Постанови правління Фонду соціального страхування України від 24.05.2017 № 33 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно – курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання».
Згідно цієї Постанови суттєво змінилася система закупівлі санаторно-курортних послуг для інвалідів виробництва: придбання путівок здійснюється згідно тристороннього договору (інвалід виробництва – відділення – санаторій). Принцип «Гроші ходять за людиною» впевнено утвердився в Фонді соціального страхування.
При настанні терміну забезпечення санаторієм інвалід виробництва (при наявності потреби визначеною довідкою МСЕК) може самостійно вибрати санаторій для оздоровлення (санаторій повинен бути відповідного профілю, розташовуватися у населених пунктах, на території яких органи державної влади України здійснюють свої повноваження в повному обсязі, мати ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та забезпечувати інвалідів виробництва певними санаторно-курортними послугами). Після згоди санаторію прийняти на лікування потерпілого укладається тристоронній договір. У разі відмови санаторно-курортного закладу прийняти потерпілого, йому пропонують обрати інший заклад.
Граничний розмір витрат на одного потерпілого для відшкодування вартості санаторно-курортного лікування визначається Постановою № 33. Перелік послуг, які повинні надавати санаторій інвалідам виробництва також затверджений цією постановою.
У Фонді соціального страхування України основним завданням є проведення своєчасної якісної реабілітації та повернення потерпілих на виробництві до повноцінного життя.
Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану Задекларована праці = трудов...
В Україні розпочався поступовий перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних мед...
Система охорони здоров’я сьогодні — це понад три мільйони працюючих, тисячі лікувально-п...
В умовах поширення коронавірусної інфекції та впровадження карантинного режиму на території України&...
Профілактичні заходи Інфікування SARS-CoV-2 відбувається контактним та крапельним шляхами. Повітр...
Заходи з профілактики інфекцій здійснюються працівниками охорони здоров'я (медичними працівникам...
За висновками вчених-фізіологів для більшості людей робота у нічний час несприятливо впливає на здор...
Робоче місце - первинна і основна ланка виробництва, раціональна його організація має найважлив...
Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за власні кошти забезпечити фінансування та орг...
Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності за листками...