Виходь на світло! Ризики та негативні наслідки незадекларованої праці для суб'єктів господарювання
Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану Задекларована праці = трудов...
Res --> 1
09.11.2016 року у відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Южноукраїнську відбувся семінар на тему: «Охорона праці в осінньо-зимовий період в дошкільних навчальних закладах».
На семінар були запрошені інженери з охорони праці дошкільних навчальних закладів міста Южноукраїнська.
Одним із головних питань зустрічі, були напрями діяльності Фонду, досягнення та пріоритетні завдання в розвитку соціального страхування та перспективи охорони праці.
На семінарі начальник відділення Світлана Гут підвела підсумки роботи та проаналізувала стан виробничого травматизму і профілактичної роботи по запобіганню нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на підприємствах, організаціях та установах Южноукраїнська. За 10 місяців 2016 року в місті не зареєстровано нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Були визначені основні напрями спільної роботи відділення Фонду з відповідальними працівниками служб з охорони праці дошкільних закладів міста на 2017 рік та висвітлені проблемні питання.
Охорона життя й здоров'я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, оскільки є національним багатством держави, а відтак впливає на працездатність людини, її добробут і подальший розвиток технічного процесу. Охорона праці представляє собою систему збереження здоров'я і життя працівників у процесі трудової діяльності, яка включає в себе правові, організаційно-технічні, санітарно-гігієнічні, соціально-економічні, лікувально-профілактичні, реабілітаційні та інші заходи.
Проведені профілактичні заходи дають змогу зменшити рівень травматизму на виробництві, в тому числі і смертельного. Проте, незважаючи на роботу, яка проводиться, як спеціалістами відділення, так і керівниками підприємств, ризик травмування на багатьох робочих місцях залишається доволі високим, а тому забезпечення належного рівня роботи з питань охорони праці на кожному підприємстві, в установі, організації має стати справою честі для всіх роботодавців, адже безпечні умови праці – це життя та здоров'я працівників.
Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану Задекларована праці = трудов...
В Україні розпочався поступовий перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних мед...
Система охорони здоров’я сьогодні — це понад три мільйони працюючих, тисячі лікувально-п...
В умовах поширення коронавірусної інфекції та впровадження карантинного режиму на території України&...
Профілактичні заходи Інфікування SARS-CoV-2 відбувається контактним та крапельним шляхами. Повітр...
Заходи з профілактики інфекцій здійснюються працівниками охорони здоров'я (медичними працівникам...
За висновками вчених-фізіологів для більшості людей робота у нічний час несприятливо впливає на здор...
Робоче місце - первинна і основна ланка виробництва, раціональна його організація має найважлив...
Власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за власні кошти забезпечити фінансування та орг...
Фонд соціального страхування України надає допомогу по тимчасовій втраті працездатності за листками...