Чи правда, що військовослужбовці та їхні дружини/чоловіки можуть не платити за кредитом
Чи правда, що військовослужбовці та їхні дружини/чоловіки можуть не платити за кредитом? Ні, платити...
Res --> 1
Захист прав і свобод громадян є однією із основних функцій правової держави.
Відповідно до ст. 3 Конституції України - Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
Весь розділ ІІ Конституції України присвячено поняттям прав, свобод та обов’язків людини і громадянина. Конституція зазначає, що права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.
Що ж відбувається на практиці? Досить часто громадяни стають заручниками того, що їх права порушуються і вони не знають як діяти, щоб змінити цю ситуацію.
Тим паче, заручниками порушення своїх прав зазвичай стають суб’єкти Пробації, оскільки до цієї категорії громадян більш упереджено ставляться серед людей.
З метою з’ясування більш поширених випадків порушення прав Клієнтів Пробації та з’ясування способу захисту цих прав, 14.07.2020 року начальником відділу «Южноукраїнське бюро правової допомоги» Вознесенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Інгою Нестеренко разом з Ольгою Буднік, старшим інспектором Арбузинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено робочу зустріч.
Під час робочої зустрічі було обговорено питання щодо випадків порушення прав Клієнтів Пробації при працевлаштуванні та виплати заробітної плати, зняття їх з реєстрації та повторної їх реєстрації, відновлення втрачених документів та інших питаннях. Було досягнуто згоди щодо подальшої співпраці, з метою попередження порушень прав суб’єктів Пробації.
Приємно усвідомлювати, що співпраця персоналу органу Пробації та Бюро правової допомоги дає можливість суб’єктам Пробації підвищувати правову освіченість, мотивацію до змін, допомагає у вирішенні їхніх потреб законним, юридично правильним шляхом, допомагає більш соціалізуватися у суспільстві та досягати конкретних результатів.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
Для отримання більш детальної інформації та у разі виникнення запитань, можете звертатися до Южноукраїнського бюро правової допомоги, за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів, буд. 23 (ДБ Чайка), 1 поверх, каб. 14, тел. (05136) 5-55-08.
Чи правда, що військовослужбовці та їхні дружини/чоловіки можуть не платити за кредитом? Ні, платити...
Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв&r...
У військовослужбовців може виникати багато питань, для розв’язання яких потрібна допомога юрис...
Близько 17% звернень до системи БПД по отримання послуг представництва інтересів у судах та допомогу...
Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи...
До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно...
Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обо...
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-цент...
Оголошено конкурсний відбір медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної пра...
Наголошуємо, що сексуальним насильством під час війни є не лише зґвалтування. Сексуальним насильс...